Av. Zekiye Kuşgöz | Hakkımda
Av. Zekiye Kuşgöz, 1989 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. İlk, orta ve lise öğrenimini Ankara’da tamamladıktan sonra 2013 yılında Atılım Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur.
16368
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16368,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Hakkımda

Av. Arabulucu Zekiye Kuşgöz,  ilk, orta ve lise öğrenimini Ankara’da tamamladıktan sonra 2013 yılında Atılım Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur.

Av. & Arb. Zekiye Kuşgöz Ceza Hukuku, Aile Hukuku, İcra İflas Hukuku, Ticaret Hukuku, Tüketici Hukuku,Miras Hukuku alanlarında çalışmalarına devam etmektedir. Bu alanlarda çeşitli çalışma ve kurslara katılmıştır.

2014 yılında Avukatlık stajını tamamlayan Av. Zekiye Kuşgöz stajını tamamladıktan sonra Ankara Barosu’na bağlı serbest avukat olarak çalışmaya başlamış olup, çalışmalarına ortağı olduğu  AKICI / AKCAN / KUŞGÖZ Avukatlık ve Arabuluculuk Bürosu’nda devam etmektedir.

Çalışma Alanları:
Aile Hukuku, Tüketici Hukuku, Miras Hukuku, Ticaret Hukuku, Rekabet Hukuku, İş Hukuku, İcra Hukuku, İdare Hukuku.

Sertifika ve Sempozyumlar:
• Rekabet Kurumu tarafından düzenlenen Rekabet Hukuku Sertifika Programına,
• Ankara Barosu Tarafından düzenlenen Uzlaştırmacı Avukat Sertifika Programına,
• CMK ve Adli Yardım Sertifikaları

Arabuluculuk Eğitimi

Uzlaştırmacı Eğitimi
Diller:
• Türkçe ve İngilizce